Název Množství Cena bez DPH DPH Celkem
 
Celkem za víno: 0,00 Kč 0,00 Kč

Prosím vyberte způsob dopravy

 
Celkem: 0,00 Kč 0,00 Kč
0,00 Kč

Vína jsou balena v kartonu po šesti kusech, ale Vy si můžete sestavit tuto šestici (nebo jiný počet) či její násobek z libovolných druhů. Cena dopravy včetně DPH: 1-6 lahví 121,- Kč, 7-12 lahví 182,- Kč, 13-18 lahví 242,- Kč, 19-24 lahví 303,- Kč, 25-30 lahví 363,- Kč. Při nákupu převyšujícím částku 5.000,- Kč poštovné neúčtujeme.

Poznámky a zvláštní požadavky
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

 

Úvodní informace

 

Jsme plátci DPH.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a jsou konečné. Pro zjištění ceny bez DPH si od uvedené ceny odečtěte jednu šestinu.

Balení je po kartonech v množství po 6 ks lahví – můžete je ale libovolně sestavit z různých druhů.

Při osobním odběru je množství libovolné.

Všechna vína v naší nabídce jsou fyzicky skladem a mohou být okamžitě distribuována.

Při větším odběru vína s Vámi dohodneme individuální ceny.

 

Nákupní řád

Odesláním objednávky zákazník potvrzuje souhlas s obchodními podmínkami a reklamačním řádem.

Odeslané objednávky považují obě strany za závazné. Prodávající se zavazuje dodat kupujícímu zboží uvedené v objednávce. Objednávka je závazná a na jejím základě prodávající zboží odešle do 5 pracovních dnů.

Potvrzení objednávky se provádí elektronickou formou, nebo telefonicky. V případě komplikací s dodávkou vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme se s vámi na dalším postupu.

V zásilce společně se zbožím bude vložen daňový doklad sloužící současně jako prodejní doklad pro případnou reklamaci.

 

Platební podmínky

Za nákup můžete zaplatit buď hotově při jeho převzetí, nebo předem - převodem na náš účet 154200136/0600 GE Money Bank. V tomto případě začíná platit objednávka od data, kdy je uvedená částka připsána na náš účet.

Kupující se zavazuje zboží odebrat a zaplatit sjednanou kupní cenu dle výběru formy úhrady a dodání.

Při nákupu zboží v hodnotě nad 5.000,- Kč Vám nebude účtován žádný poplatek. Při nižší objednávce bude účtován poplatek 100,- Kč (včetně DPH) jako poštovné a doběrečné. Balné Vám neúčtujeme v žádném případě. Vína Vám budou buď námi (při větší objednávce), společností TOPTRANS, nebo prostřednictvím České pošty a.s. doručena do pěti pracovních dnů. Při osobním odběru žádné poplatky samozřejmě neplatíte.

U objednávek většího rozsahu lze dohodnout podmínky objednání i dodání individuálně. Samozřejmostí je možnost platby na fakturu – bude přiložena vždy s dodaným zbožím.

 

Storno objednávky

Kupující má právo stornovat objednávku bez udání důvodu kdykoliv před jejím závazným potvrzením. Po závazném potvrzení objednávky (osobním kontaktem, e-mailem, telefonicky) jen v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání.

Každá potvrzená objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek.

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu (nejpozději však do 10 pracovních dnů).

 

Odstoupení od smlouvy

Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:

Právo odstoupit od kupní smlouvy je za předpokladu, že zboží bude zcela nepoškozené a bude vráceno prodávajícímu včetně veškerého příslušenství.

Kontaktujte nás, že žádáte o odstoupení od smlouvy. Uveďte číslo daňového dokladu obdrženého se zbožím, název zboží a datum nákupu.

Pokud jste již zboží obdržel(a) a převzal(a), zašlete jej zpět na naší adresu uvedenou v sekci kontakt s originálním dokladem o koupi zboží. Prosíme, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám (ne na dobírku!).

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.

V případě nedodání kompletního zboží či jiného rozporu s výše uvedenými podmínkami, se termín posouvá do doby dodání plnohodnotného zboží.

Kupující se zavazuje zaplatit prodávajícímu již prokazatelně vynaložené náklady – např. poštovné a doběrečné.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek, nebudeme akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

 

Reklamace a záruka

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen skladovat vína tak, aby víno nebylo vystaveno extrémním teplotám a teplotním výkyvům. Uložit pokud možno v temné místnosti. Ideální teplota pro uskladnění je ca. 15 stupňů celsia. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

 

Záruka se nevztahuje na:

 

vady vzniklé nesprávným skladováním

pokud obsah reklamované láhve bude menší než 2/3.

Postup při reklamaci:

 

informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně

zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu

do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu

předejte doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou.

 

Ochrana osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí. Abychom vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím a nebudou nikdy poskytnuta žádnému třetímu subjektu.

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za výše stanovených podmínek.

Veškeré nakládání s osobními údaji na francouzskavina.com se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Tyto informace nejsou a nebudou prodávány, pronajímány, ani sdíleny s jinými subjekty jinak, než udává toto ujednání. Výjimku tvoří pouze realizace samotné dopravy zboží, kdy je nutné uvést základní osobní údaje pro doručení objednaného zboží.

Osobní údaje, které vyplňujete při objednání, slouží výhradně pro naši interní potřebu a k úspěšnému vyřízení vašeho požadavku. Zákazník má právo kdykoliv zažádat o zrušení a vymazání jeho osobních údajů z naší databáze. Využíváním služeb internetového obchodu francouzskavina.com zákazník souhlasí se shromažďováním údajů potřebných k nakupování.

 

Výše uvedené podmínky jsou platné od 1.10.2009.

 
Jméno *
Příjmení *
Ulice *
Město *
PSČ *
Mobil *
Dodací adresa je stejná jako fakturační
Přidat / Upravit adresu